Avotakka / Suvi Kesäläinen 

Jäsenet

Sisustussuunnittelija, toimittaja, visualisti, stylisti

www.lilavisio.fi
Instagram: @lilavisio, @staileriahelsinki

Riina Ahtola

Puheenjohtaja / President

riina.ahtola@lilavisio.fi

Sisustustoimittaja, stylisti ja tilasuunnittelija

Instagram: @annakristeri

Anna Kristeri

Sihteeri / Secretary

anna.kristeri@gmail.com

Sisustustoimittaja, sisustussuunnittelija

www.sisumrr.fi
Facebook: www.facebook.com/sisumrr/
Instagram: @mrriuttamaki

Maija-Riitta Riuttamäki

Hallituksen jäsen / Member of the board

sisumrr@gmail.com

Toimittaja, viestinnänsuunnittelija, sisällöntuottaja

www.paperilintu.fi
Twitter: @MariaRautio
Instagram: @Paperilintu


Maria Rautio

Hallituksen jäsen / Member of the board

Yhdistyksen tiedottaja
+ 358 44 532 3752

maria.rautio@paperilintu.fi

 

Sisustustoimittaja, Art director, stylisti

www.riikkasiusluoto.com Instagram: @riikkasiusluoto

Riikka Siusluoto

Rahastonhoitaja / Financial manager

riikka.siusluoto@gmail.com

Toimittaja, sisustussuunnittelija, muotoilija

Instagram: @jutta_ym

Jutta Ylä-Mononen

Hallituksen jäsen / Member of the board

jutta.ym@icloud.com

Trendianalyytikko, toimittaja, luennoitsija

www.ennetool.com
www.susannabjorklund.com
Instagram: @enne_susannab
Twitter: @ENNE_SusannaB

Susanna Björklund

susanna@ennetool.com

Sisustussuunnittelija, toimittaja

Instagram: @sefinnila

Seija Finnilä

sefinnila@gmail.com

Sisustustoimittaja / Fokus Media

Tea Honkasalo

tea.honkasalo@fokusmedia.fi

Toimittaja, tietokirjailija, sisällöntuottaja

www.huusko.fi
Instagram: @annakaisahuusko

Anna-Kaisa Huusko

kaisa@huusko.fi

Sisustustoimittaja, stylisti

www.jennijuurinen.com
Instagram: @jenni.juurinen

Jenni Juurinen

littlehelsinki@gmail.com

Sisustussuunnittelija, toimittaja, visualisti

www.studiokalliomaki.com
Instagram: @piiakalliomaki

Piia Kalliomäki

piia.kalliomaki@gmail.com

Sisustustoimittaja ja -suunnittelija

www.hkanto.fi
Instagram: @virpikanto
@hkantooy

Virpi Kanto

virpi@hkanto.fi

Sisustustoimittaja ja -tuottaja

Instagram: @riikkakauvosaari

Riikka Kauvosaari

riikka.kauvosaari@gmail.com

Sisustustoimittaja, sisällöntuottaja

Katri Keihäri

kookeihari@gmail.com

 

Sisustustoimittaja, sisustussuunnittelija

www.kodistamo.fi
Instagram: @seijakoo

Seija Killström

seija@kodistamo.fi

Sisustustoimittaja, sisustussuunnittelija, stylisti

Instagram @jonnakivilahti
Blogi: mrsjones.fi

Jonna Kivilahti

jonna.kivilahti@mrsjones.fi

Sisustustoimittaja, visualisti

Instagram: @millamakia

Milla Kuusinen

kuusinen.milla@gmail.com

Monimediatoimittaja

Iltalehti, asuminen

Liisa Lahti

liisa.lahti@iltalehti.fi

Tuottaja / Otavamedia

Instagram: @putkinotkoblog
Blogi: putkinotkoblog.wordpress.com

Ann-Mari Lehtonen

ann-mari.lehtonen@otava.fi

VT, LKV, sisustussuunnittelija ja -toimittaja

maijanmaailma.fi
Instagram: @maijanmaailma
Facebook: Maijan Maailma
Twitter: Maijan Maailma

Maija Lukkari-Nyman

maija@maijanmaailma.fi

Sisustustoimittaja, sisustussuunnittelija

www.maijariittamustonen.com Twitter: @MaijaRiittaM Instagram: @maijariittamustonen

Maija-Riitta Mustonen

maija-riitta.mustonen@pp.inet.fi

Toimittaja, tuottaja ja stylisti.

Instagram: @ullmarian
Facebook: Ulla Rantakari

Ulla Rantakari

ulla.rantakari@vraiment.fi

Sisustustoimittaja, sisustussuunnittelija, stylisti

www.lauraseppanen.com
Instagram: @laurajuulia

Laura Seppänen

info@lauraseppanen.com

Sisustustoimittaja, muotoilija, sisustusarkkitehti

Ulla Solasaari-Pohjanpalo

ulla.solasaari@kolumbus.fi

Toimittaja

Viestintätoimisto Aurinkoinen Oy www.blogit.apu.fi/hannasumari www.topi-keittiot.fi/blogit/hannan-blogi Instagram: @hannasumari

Hanna Sumari

hanna.sumari@kolumbus.fi

Muotoilutoimittaja, tietokirjailija

Instagram: @ailasvenskbe

Aila Svenskberg

aila.svenskberg@gmail.com

taina.tellman@gmail.com

Toimittaja

Instagram: @tainatellman

Taina Tellman

taina.tellman@gmail.com

Sisällöntuottaja, kuvausjärjestelijä, visualisti

Instagram: @maijatiensuu www.maijatiensuu.com

Maija Tiensuu

maijatiensuu@gmail.com

Toimittaja, sisällöntuottaja, tietokirjailija (puutarha, vihersisustus)

Instagram: @johannavireaho

Johanna Vireaho

johanna@huvilaelamaa.fi

Elisa Wallsten

Toimittaja, sisustussuunnittelija

www.sisustusjuttu.fi
www.itudesign.com
Instagram: @sisustusjuttu, @ompputarhan_hirsitalo, @itu_design

Elisa Wallsten

elisa@sisustusjuttu.fi

FM freelance kirjoittaja, tutkija

Facebook: Löytöretkeilijän Paratiisi Instagram: @katjaw_s LinkedIn: katja-weiland-sarmala/

Katja Weiland-Särmälä

katja.weilandsarmala@gmail.com

Sisustustoimittaja

Instagram: @viviwihanto

Vivi Wihanto

vivi.wihanto@gmail.com

Monimediatoimittaja, Iltalehti Asuminen

Sisustussuunnittelija, toimittaja ja visualisti

www.melvas.fi